SPEED TRUCKS Sp. z o.o.
Transport międzynarodowy
zwierząt, drobiu

72-510 Wolin
Ostromice 55
woj. Zachodniopomorskie

tel.: (91) 326 32 34
fax: (91) 326 32 34

Prezes Zarządu
Dariusz Gajo
tel. kom.: 608 494 140

Dyrektor Techniczny
Andrzej Prysak
tel. kom.: 696 038 183

biuro@speedtrucks.pl
warsztat@speedtrucks.pl

Regon: 320031866
Nip: 9860171935
KRS: 0000231040


Spółka nasza specjalizuje się w transporcie żywych zwierząt a w szczególności drobiu. Przewozimy oprócz brojlera do uboju, nioski, gęsi do dalszego odchowu, indyki - zdarzyło nam się, że naszym transportem przewożone były norki na lotnisko w Katowicach, gdzie następnie samolotem transportowane były do USA.

Oprócz tego świadczymy także inne usługi transportowe - (transport celulozy, materiałów budowlanych, sprzętu elektronicznego, itp.)

Nasze usługi świadczymy na terenie Polski i Niemiec, dla dużych firm drobiarskich nie mniej jednak nie zapominamy o małych hodowcach wobec których wykonujemu usługi z bardzo dużą starannością a w szczególności chodzi nam o zachowanie w dużym słowa znaczeniu dobrostanu zwierząt jak również przestrzegania przepisów wynikających z rozporządzenia nr 1/2005 Wspólnoty Europejskiej, które jest elementarzem przestrzegania zasad.

Dysponujemy flotą ciągników siodłowych w ilości 12 szt. w rocznikach od 2003 do 2010 r. oraz 19 naczepami do transportu zwierząt z czego 15 naczep przystosowanych jest do przewozu kontenerowego natomiast 4 do przewozu klatkowego.

Zatrudniani przez spółke kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w postaci licencji na przewóz zwierząt. Same kursy nie wystarczają dlatego też z dużą pieczołowitością spółka dokształca personel pod kątem ekstremalnych warunków przewozu zwierząt. Możemy szczycić się tym, iż na poczatku posiadaliśmy zezwolenie TYPU 1 dla przewoźnika a obecnie jako nieliczni posiadamy zezwolenie TYPU 2 pozwalające nam na transport drobiu i zwierząt futerkowych do 12 godzin.

Nasze zalety:
* Profesjonalizm
* Terminowość
* Doświadczenie
* Niezawodność
* Wysoki poziom obsługi
* Bogate zaplecze transportowo - technicznePosiadamy również swoją bazę techniczną. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawie pojazdów ciężarowych m-ki SCANIA, MAN, IVECO jak również w naprawie aut osobowych grupy VW jak również aut francuskich.

Nasz personel posiada wszelkie umiejetności poświadczone różnymi certyfikatami do wykonywania w/w usług. Do swojej dyspozycji posiadają mobilny serwis, warsztat wyposażony jest w urządzenia i inne narzędzia do świadczenia różnych usług. Grupa mechaników w ciągu 8 godzin jest w stanie zdemontować i zamontować z powrotem dwie skrzynie biegów wraz ze sprzęgłem w autach ciężarowych.

Do tego celu wykorzystane zostaje specjalne urządzenie, które pozwala na tak szybką wymianę opisanych rzeczy - skonstruowane przez naszych mechaników.

 
 
Licencje, pozwolenia, szkolenia ...

Certyfikat uczestnictwa w szkolenie G21 system selektywnej redukcji katalitycznej SCR/AdBlue
Certyfikat uczestnictwa w szkolenie D1T procedury i techniki diagnostyki samochodów ciężarowych


 
Copyright © 2012-2018 Speed Trucks Sp. z o.o. | poczta | polityka prywatności